phone

+48 12 352 05 50

Strona Główna

Pompy

Systemy

Mieszadła

Filtry

Instrumenty

Serwis-Części

O nas

Do pobrania

Kontakt

english flag polish flag

Farmacja

Przemysł farmaceutyczny i chemiczny wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i wyznacza standardy wysokiej jakości, wydajności, bezpieczeństwa i precyzji. Asco Pompe oferuje produkty charakteryzujące się szeroką dostępnością materiałów (metale i tworzywa sztuczne) o wysokiej odporności na chemikalia, które w połączeniu z łatwością czyszczenia i bezpieczeństwem eksploatacji nadają się do przetwarzania produktów farmaceutycznych i medycznych.

Ropa naftowa i Gazownictwo

Ropa i gaz są ważnymi surowcami dla głównych światowych gałęzi przemysłu wytwórczego. Z tego powodu zakłady wydobywcze i przetwórcze stosują wysokie standardy bezpieczeństwa i eksploatacji. Asco Pompe oferuje produkty zgodne z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami eksploatacyjnymi sektora naftowego i gazowego, produkty zaprojektowane i przeznaczone do stosowania w różnych niekorzystnych warunkach eksploatacyjnych, w ekstremalnych warunkach, które charakteryzują różne fazy łańcucha produkcji węglowodoru i pochodnych.

Żywność

Przetwórstwo żywności narzuca wysokie standardy higieny i jakości. Integralność procesu, spójność receptur i niezawodność produktu to podstawowe warunki w technologii żywności. Asco Pompe oferuje najlepsze produkty do obsługi i pomiaru płynów spożywczych, które są łatwe do czyszczenia, higieniczne i certyfikowane do zastosowań spożywczych (FDA).

Gospodarka wodna

Woda pitna jest cennym i podstawowym produktem ludzkiego życia. Doświadczenie Asco Pompe w zakresie oczyszczania ścieków gwarantuje dostawę systemów oczyszczania zawierających najnowocześniejsze technologie na rynku. Koncentrujemy się na znalezieniu najlepszej wydajności, korzyści kosztowych i oszczędności energii, ponieważ są to nasze priorytetowe cele. Szeroka gama produktów gwarantuje opracowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie oczyszczania ścieków.

Rafinerie

W tym sektorze optymalna wydajność i maksymalna niezawodność są ważne nie tylko dla zagwarantowania procesów, ale także dla ochrony ludzi i środowiska. Asco Pompe może spełnić te kryteria dzięki szerokiej gamie pomp wyporowych dostępnych na rynku.

Ceramika

Przemysł ceramiczny ma wiele bardzo wymagających zastosowań pomp wyporowych, takich jak bardzo ścierne ciecze z cząstkami stałymi i wysokie temperatury. Asco Pompe jest wiodącym dostawcą w tym sektorze dzięki naszemu portfolio pomp, takim jak pneumatyczne pompy membranowe, pompy perystaltyczne i zawory regulacyjne niezależne od ciśnienia. Wszystkie te produkty oferują łatwość użytkowania i konserwacji, ale przede wszystkim jedne z najlepszych kosztów operacyjnych na rynku.

Elektrownie

Wytwarzanie energii to sektor przemysłowy, w którym wydajność i niezawodność procesów, kontrola emisji i wymogi bezpieczeństwa są kluczowymi czynnikami. Niezależnie od źródła energii (ropa naftowa, węgiel, gaz ziemny, woda czy energia odnawialna), Asco Pompe może wspierać swoich klientów we wszystkich częściach sektora dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie produktów i systemów dedykowanych dla elektrowni.

Dozowanie

Aby usprawnić i kontrolować wiele procesów produkcyjnych, konieczne jest stosowanie pewnych dodatków chemicznych. Dawkowanie tych substancji musi spełniać ścisłe kryteria dokładności, aby zapewnić skuteczność i kontrolę. Asco Pompe może zapewnić wsparcie i wiedzę w tym zakresie. Nasze rozwiązania dozujące obejmują wysoce precyzyjne i precyzyjne pompy dozujące dostępne z różnymi typami sterowania oraz niezawodne systemy dozowania zaprojektowane i wyprodukowane w celu spełnienia wszystkich branż i potrzeb rynku.

Przemysł

Aby sprostać wymaganiom rynku przemysłowego w zakresie wydajności i precyzji, Asco Pompe oferuje innowacyjne produkty i systemy o wysokiej sprawności hydraulicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy pomóc swoim klientom znaleźć standardowe lub niestandardowe rozwiązania, które są niezawodne i bezpieczne, odpowiednie nawet w trudnych warunkach pracy typowych dla wielu procesów przemysłowych.