phone

+48 12 352 05 50

Strona Główna

Pompy

Systemy

Mieszadła

Filtry

Instrumenty

Zastosowania

O nas

Do pobrania

Kontakt

english flag polish flag

Usługi

Dział Serwisu to jedna z mocnych stron Asco Pompe. Dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu przez specjalistów Asco w dziedzinie pomp przemysłowych, Dział Serwisu jest w stanie zregenerować każdy typ pompy, nie tylko pompy dostarczane przez Asco Pompe. Ponadto, w celu zwiększenia niezawodności i produktywności zakładu, Dział Serwisu prowadzi studia i badania dla każdego komponentu, analizując funkcjonalność i proponując najbardziej wydajne rozwiązanie techniczne.

Usługi i naprawy

Poniżej lista urządzeń, nad którymi Dział Serwisu Asco Pompe jest w stanie pracować w zakresie konserwacji i przeglądów:

  • pompy wolumetryczne
  • pompy odśrodkowe jednostopniowe w wykonaniu poziomym i pionowym
  • pompy próżniowe
  • silniki elektryczne
  • przekładnie, reduktory i regulatory
  • wentylatory przemysłowe
  • mieszadła
  • kompresory
  • mierniki wolumetryczne…

Diagnostyka

Zaawansowane techniki diagnostyczne pozwalają na analizę stanu pracy urządzenia: na przykład zastosowanie elektronicznego analizatora wraz z programem zarządzającym do kontroli drgań i stanu łożysk. Celem jest przewidywanie i zapobieganie wszelkim awariom, co pozwala zoptymalizować wydajność i zwiększyć średni czas między konserwacjami.

Doświadczenie

Zespół składa się z wysoko wyspecjalizowanych osób z branży mechanicznej, zdolnych do wykonywania remontów i konserwacji maszyn wirujących i maszyn przemysłowych zarówno w naszych zakładach, jak i bezpośrednio na miejscu.

"Pełna" naprawa

Bardzo częste działania: pomoc techniczna na miejscu, demontaż, transport do naszego warsztatu, naprawa, montaż, osiowanie laserowe, monitoring drgań, certyfikacja wykonanej czynności. Inne normalnie wykonywane czynności: testowanie i monitorowanie, odbiór wstępny i uruchomienie, przeglądy maszyn wirujących i komponentów, ujednolicenie systemów uszczelnień i ich wymiana.

Konserwacja i plan usług (MSP)

Plan konserwacji i serwisu identyfikuje problemy, zanim się pojawią, unikając nieprzyjemnych i często bardzo kosztownych przestojów maszyn. Usługa, regulowana roczną umową, obejmuje okresowy monitoring instalacji i poszczególnych urządzeń, przetwarzanie zebranych danych oraz analizę czasów i sposobów wykonywania zwykłej konserwacji. W ten sposób możliwe jest zaplanowanie na czas dostaw niezbędnych części zamiennych, terminów konserwacji oraz wymaganego sprzętu.