phone

+48 12 352 05 50

Strona Główna

Pompy

Systemy

Mieszadła

Filtry

Instrumenty

Zastosowania

Serwis-Części

Do pobrania

Kontakt

english flag polish flag

Kim jesteśmy

Firma ASCO Pompe powstała w 1956 roku we Włoszech jako dystrybutor światowych producentów pomp, zdobywając bogate doświadczenie na rynku pomp objętościowych i odśrodkowych. Marki, którymi się zajmujemy należą do jednych z najlepszych pod względem jakości, niezawodności, innowacyjności.

Umiejętności

Grupa ASCO Pompe posiada świetny zespół wykwalifikowanych i kompetentnych techników, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie wybrać i zaproponować najlepsze produkty dostępne na rynku. Możemy zaoferować szereg usług ‘zorientowanych na klienta’, takich jak dostawa części zamiennych, serwis i naprawy, rutynowa i nieplanowana konserwacja, uruchomienie i nadzór terenowy nad rozruchem.

Grupa ASCO Pompe łączy multidyscyplinarny zespół inżynierów specjalizujących się w projektowaniu i wytwarzaniu produktów i systemów dla przemysłu. Jesteśmy w stanie zapewnić klientom spersonalizowane porady i wsparcie zaczynając od analizy i projektowania wstępnego, zarządzania działaniami zakupowymi i planowania faz produkcji aż po końcowe etapy montażu i testów. Dzięki podejściu skoncentrowanemu na dbałości o szczegóły i zgodności z najbardziej rygorystycznymi normami europejskimi i międzynarodowymi, ASCO Pompe jest w stanie zapewnić powodzenie projektów. Posiadamy nowoczesny obszar produkcyjny z urządzeniami przeznaczonymi do różnych etapów obróbki: stanowiska spawalnicze, warsztaty osiowania, obszary dedykowane do CND, duże obszary specjalne do montażu mechanicznego i elektro-instrumentalnego, stanowisko do testów wydajności. Pracownicy okresowo biorą udział w szkoleniach i kursach BHP, aby zagwarantować wysoką jakość gotowych produktów i na bieżąco aktualizować różne kwalifikacje (ASME-EN Weldments, UNI – EN ISO – ASME Non-Destructive Testing).

Misja

Dążymy do bycia innowacyjnym producentem i dostawcą, a także kompetentnym partnerem, który jest w stanie poprowadzić klienta na różnych etapach współpracy po najbardziej wydajnej i efektywnej ścieżce. Firma nieustannie pracuje nad podnoszeniem poziomu zaufania, traktując klienta jako kluczowy element każdego strategicznego działania.

Wartości

Wierzymy w uniwersalne zasady i wartości takie jak UCZCIWOŚĆ, która przejawia się zarówno w zgodzie z prawem, kodeksem etycznym, jak i stałym posługiwaniem się przejrzystą komunikacją instytucjonalną; DUCHA GRUPY, gdzie każdy pracownik jest częścią zespołu, który pracuje razem, aby osiągnąć cele; UWAGI NA OSOBY, którą osiąga się zarówno przez dojrzałość zawodową, jak i solidarność z pracownikami w trudnych chwilach; ŚRODOWISKO dzięki nieustannemu dążeniu do minimalizacji wpływu działalności produkcyjnej na środowisko; podnoszenie świadomości wszystkich pracowników, aby zwracali uwagę na problemy środowiskowe jako integralną część ich codziennego życia.

Certyfikaty

ASCO Pompe stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą UNI EN ISO 9001:2015 jako narzędzie do ciągłego doskonalenia. Zaangażowanie firmy w zapewnienie jakości swojej pracy i produktów jest skierowane nie tylko do klienta, ale także do personelu, terytorium i społeczności, w której działa. Firma wdrożyła również System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy z certyfikatem BS OHSAS 18001:2007. Głównymi aspektami systemu są: poszanowanie bezpieczeństwa, higiena w miejscu pracy oraz ochrona przeciwpożarowa.

Finansowanie

Mamy świadomość, że zakup środka trwałego często wymaga poniesienia dość dużych nakładów finansowych. Rozbudowa parku maszynowego, często związana jest z planami rozwojowymi przedsiębiorstwa, jego reakcji na zmieniające się trendy, otoczenie, wprowadzanie na rynek nowego produktu czy usługi. Wiemy, że czas ma często kluczowe znaczenie i mając to na uwadze, posiadamy również w naszej ofercie finansowanie urządzeń. Współpracujemy ze wszystkimi instytucjami finansowymi w Polsce. Proponujemy Państwu zakup w leasingu, kredycie i pożyczce leasingowej. Wyróżnia nas cena, warunki, łatwość i szybkość działania. Nasz doradca pomoże Państwu przejść przez cały proces uzyskania finansowania od oferty, poprzez przygotowanie i podpisanie umowy aż po opiekę przez cały okres jej trwania. Zapraszamy do kontaktu!